




20 080 ₴
Насос гідравлічний серії НРГ відноситься до групи ручних гідравлічних насосів. Призначений для живлення робочої рідини гідравлічного інструменту при проведенні комплексних вантажопідйомних, монтажних, аварійно-рятувальних та інших робіт.
Працюють з будь-яким гідравлічним інструментом в якому є пружинне або гравітаційне повернення штока (домкрати, знімники, розвідники, трубогиби, преси, різьбярі). Має двоступінчасту систему подачі рідини (крім моделі НРГ 6004).
У комплекті з ручним насосом йде рукав високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання (мама) і олія з робочим діапазоном температур від -30°С до +60°С. (крім моделей НРГ-7080 та НРГ-7075)
1 ступінь: 20
2 ступінь: 700
1 ступінь: 16
2 ступінь: 4
ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК, ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ ДАДИМО ЗНИЖКУ!
НОМЕНКЛАТУРА

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Гідропривід |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ступенів нагнітання тиску | 2 |
| Тип гідравлічного насоса | ручний |
| Максимальний тиск | 700 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 465 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава високого тиску | 2.0 (м) |
| Обсяг масла | 8000 см3 |
| Потік масла | 16 см3 перший щабель/4 см3 другий щабель |
| Стан | Нове |
| Тип упаковки | дерев'яний ящик |