
17 223 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина інструменту | 1092 мм |
| Затискне зусилля | 700 H*m |
| Розмір приєднувальних головок | 3/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Динамометричний |
| Додаткові характеристики | Затискне зусилля (H*m) 140-700, Довжина інструмента 1092 мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |