
497 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 13 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Накидний |
| Розмір | 13 |
| Тип | Ключі |
| Тип ключа | накидний з тріскачкою |
| Форма ключа | Прямий |