



2 141,24 ₴
Подовжувач на котушці із заземленням 50 м 4 гнізда EH-ESR50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Кількість жил | 3 |
| Технічні характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,5 кг г/пара |
| Вимикач | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 50 м мм |
| Заземлення | Є |
| Колiр | чорний |
| Кількість гнізд | 4 |
| Матеріал | Метал мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живлення | 220-250 В В |
| Номінальний струм In | 16A |
| Перетин | 1,5 мм2 |
| Розмір | 290х220х365 мм |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Температурний діапазон | -45...+50°С |
| Тип | Подовжувач |