

1 405,52 ₴
Triac диммер 12-48VEH-DMM
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Колiр | білий |
| Максимальна вихідна потужність Pout | 180-720 W |
| Максимальний струм вихідний Iout | 1,5 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга вихідна Uout | від дод. джерела живлення 100-240V DC |
| Напруга керування Track dimmer in | 40-240V AC |
| Ступінь захисту IP | IP22 |
| Температурний діапазон | -30 ... +55°С |