

2 153,55 ₴
Димер-панель БілийEH-DMW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Колiр | білий |
| Максимальна вихідна потужність Pout | 150-300 W |
| Максимальний струм вихідний Iout | 1,5 А |
| Максимальний струм вхідний Iin | 1.5 А |
| Напруга вихідна Uout | 100-240V AC |
| Напруга живлення Uin | 100-240V AC |
| Ступінь захисту IP | IP22 |
| Температурний діапазон | -30 ... +50°С |
| Частота радіоканалу | 2.4G |