
1 743,50 ₴
Драйвер трекового магнітного світильника DC 48 V 2A 100 Вт EH-TDRV-100W призначений для використання з трековыми магнітними системами бренду Electro House. Драйвер встановлюється в корпус трекової магнітної рейки. Всередині корпусу він надійно фіксується за допомогою засувок. Завдяки особливості конструкції немає необхідності якось приховувати це пристрій, для того щоб воно не псувало дизайн інтер'єру. Встановлений LED драйвер EH-TDRV-100W не видно, так як повністю прихований у корпусі трекової рейки.
Драйвер для трекових магнітних рейок призначений для застосування в закритих опалювальних приміщеннях з нормальною вологістю. При виборі драйвера слід враховувати загальну потужність підключаються світильників. Драйвера для трекових магнітних систем виробництва Electro House проходять обов'язковий контроль якості та сертифіковані в Україні. На це пристрій поширюється дворічна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 гр г/пара |
| Висота | 30 mm мм |
| Вихідне живлення | DC 48В |
| Вихідний струм | 2A |
| Вхідна напруга | 175-265 В |
| Довжина | 62 mm мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Потужність | 100 Вт Hp/Вт |
| Ступінь захисту IP | IP22 |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 20 mm мм |