


528,28 ₴
Прожектор LED 20W IP65 EH-LP-212 від компанії ElectroHouse необхідний для повноцінного освітлення великої області у вашому приміщенні або на вулиці. Оснащений датчиком руху. Часто використовується в побуті, на виробництві для різних цілей і т. д. Контролер руху має кілька рівнів чутливості. Висвітлює тільки при появі людини в зоні дії. Світло не мерехтить, не створює навантаження на очі людини. Його не потрібно постійно самостійно включати або вимикати. Якісний фотоелемент має довгий термін служби. Стійкий до попадання вологи і пилу. Компактний корпус дає можливість встановити у важкодоступних місцях. Монтаж дуже простий, так як використовується спеціальне модульне кріплення. Відсутній нагрівання скла і корпусу. Безпечний у використанні завдяки ударостійким, вогнетривким і зносостійким характеристик матеріалів, з яких він виготовлений. Потужність еквівалентна 200 W лампи розжарювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Висота | 14,5 см мм |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик руху | є |
| Довжина | 27,5 см мм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500К |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут розсіювання | 120 |
| Кількість LED | 40 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 20 Вт Hp/Вт |
| Світловий потік | 1800 Лм |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожекторі |
| Тип діода | SMD5730 |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 10,5 см мм |