


494,88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Прожектор LED 10W EH-LP-211 від торгової марки ElectroHouse з датчиком руху використовується з метою освітлення великих ділянок. За світловіддачі приблизно відповідає лампі розжарювання в 100 W, але при цьому даний пристрій має яскравий білий світ і вважається економніше мінімум в 10 разів, ніж інші види джерел світла. Володіє приємною для очей людини колірною температурою. Не спотворює світловий спектр при перегляді камер відеоспостереження. Кут освітлення і захоплення датчика складає 120 градусів. Гарантується рівномірний розподіл потоку світла за рахунок високоякісного відбивача. Основним плюсом є можливість контролювати освітлювану територію. Контролер включає світлодіоди при появі об'єкта, що рухається в полі дії і автоматично вимикає при його відсутності. Такий процес не позначається на ресурсі роботи. Механізм якісно зібраний і надійний в експлуатації. Контролер має додаткові налаштування чутливості, враховує ваші потреби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Висота | 11 см мм |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик руху | є |
| Довжина | 20 см мм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500К |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут розсіювання | 120 |
| Кількість LED | 10 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 10Вт Hp/Вт |
| Світловий потік | 900 Лм |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожекторі |
| Тип діода | SMD5730 |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 6,5 см мм |