



1 874,91 ₴
Прожектор LED 150W IP65 EH-LP-260 від відомого виробника високоякісних електротоварів ElectroHouse призначається для освітлення різних споруд, будівель, автостоянок, об'єктів промисловості, рекламних оголошень тощо Здатний випромінювати світло з кутом розсіювання на 210. Його корпус виконаний з литого алюмінію з пластиком, скло гартоване. В комплект входить монтажна скоба для зручності установки. Включає в себе 260 світлодіодних елементів. Предохранен від пилоутворення і вологого середовища відповідно до міжнародної ступінь захисту IP65. Служить в умовах експлуатації при високих і низьких температурах в межах від -40 до + 50 С і має тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Висота | 26 см мм |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик руху | немає |
| Довжина | 36 см мм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500К |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут розсіювання | 120 |
| Кількість LED | 260 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 150 Вт Hp/Вт |
| Світловий потік | 13500 Лм |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожекторі |
| Тип діода | SMD5730 |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 5 см мм |