


377,53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Прожектор LED 50W IP65 EH-LP-208 від компанії ElectroHouse призначений для освітлення територій будинків, будов, установ і т. д. Вся конструкція укладена в плоскому стандартному корпусі. Зверху нанесена чорна матова фарба. Обладнаний якісною монтажної скобою яка запобігає провали. При включенні виробляє приємний холодний світ без мерехтінь і пульсацій. В Led-прожектор використовуються яскраві світлодіоди однакового розміру, заміняють за рівнем світлового потоку галогенні, але при цьому вони значно більше економлять електроенергію. Довговічність забезпечується завдяки відсутності елементів перегорання. Ступінь захисту IP 65 дозволяє використовувати в будь-яких погодних умовах і при будь-якому кліматі. Потужність 50W дає можливість висвітлювати велику площу. Якість збірки відповідає європейським стандартам. Завдяки тому що він компактний, легко монтується на висоту до 6 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Висота | 13 см мм |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик руху | немає |
| Довжина | 18,5 см мм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500К |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут розсіювання | 120 |
| Кількість LED | 104 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 50 Вт Hp/Вт |
| Світловий потік | 4500 Лм |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожекторі |
| Тип діода | SMD5730 |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 8,5 см мм |