


277,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Представляємо Вашій увазі прожектор LED 30W IP65 EH-LP-207 від компанії ElectroHouse, який дуже радує своєю якістю збірки і світловим потоком при потужності всього 30W. Ресурс роботи в 10 разів вище галогенних джерел світла. Монтується як під козирки та елементи дахів, так і на відкритому просторі. Високий рівень захисту IP65 запобігає потраплянню пилу і вологи. Ущільнювачі забезпечують надійну герметичність. Дуже простий в установці, так як обладнаний спеціальною монтажною скобою. Компактний корпус дозволяє його кріпити в місцях з обмеженим простором. Яскравість в кілька разів вище люмінесцентних ламп. Світ білий, специфічний, місячного відтінку. Великим плюсом є низьке споживання електроенергії. Кут розсіювання дуже великий. Варто звернути увагу, що освітлювані об'єкти стають чіткими і виразними.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Висота | 12 см мм |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик руху | немає |
| Довжина | 14,5 см мм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500К |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут розсіювання | 120 |
| Кількість LED | 60 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 30 Вт Hp/Вт |
| Світловий потік | 2700 Лм |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожекторі |
| Тип діода | SMD5730 |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 4 см мм |