
90,98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Вимикач перехресний EH-2258 торгової марки ElectroHouse серії Enzo відповідає вимогам навіть самого вибагливого покупця і стане прекрасним рішенням для вашого будинку, завдяки класичному дизайну, функціональності і безпеки. Він розрахований на роботу в мережі 220-250 В і силу струму 16 А. Це пристрій має клас захисту IP 22. Пристрої цієї серії виконані в білому кольорі, тому підійдуть до будь-якій кольоровій гамі Вашого інтер'єру. Перехресний вимикач використовується, коли необхідно організувати керування джерелами світла з різних точок і може застосовуватися для з'єднання електричних ланцюгів побутового та комерційного призначення та передбачає використання спільно з уже встановленими прохідними вимикачами. Так само пристрій відрізняється надійністю і тривалим терміном експлуатації - гарантована кількість циклів 40000.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 85,2 гр г/пара |
| Вид електрофурнітури | Вимикач перехресний |
| Висота | 8,4 см мм |
| Довжина (висота) | 8,4 см |
| Колiр | білий |
| Кількість постів / клавіш | 1 |
| Кількість робочих циклів | 40 000 |
| Матеріал | ABS-пластик мм |
| Напруга живлення | 220-250 В В |
| Номінальний струм | 16А |
| Серія | Enzo |
| Ступінь захисту IP | IP22 |
| Тип електрофурнітури | Вімікач |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 3,6 см мм |