


704,08 ₴
Светодиодный прожектор LED 50W (EH-LP-214) от компании ElectroHouse относится к новому типу энергосберегающих светильников с детектором движения. Принцип работы заключается в автоматическом включении света при появлении человека в зоне действия датчика и выключения при его выходе из поля зрения. Благодаря этому получаем значительную экономию электроэнергии. Кроме того, LED прожектор экономичнее аналогичного галогенного прожектора. В материалах, из которого он изготовлен, не содержится токсичных и вредных веществ, а его свет имеет большую яркость и оптимальную цветовую температуру. Його сфера застосування досить широка - прожектор може використовуватися на парковках, промислових або складських об'єктах, для освітлення або заміського приватного будинку і т. д. Потужність світильника 50 Вт і він може витримувати коливання напруги в електромережі від 200 до 260. Виріб має ступінь захисту IP65, що дозволяє розміщувати Led-прожектор на відкритих територіях незалежно від погодних умов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Висота | 13 см мм |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина | 18,5 см мм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500К |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут розсіювання | 120 |
| Потужність | 50 Вт Hp/Вт |
| Світловий потік | 4500 Лм |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Температурний діапазон | -40...+50°С |
| Тип | Прожекторі |
| Тип діода | SMD5730 |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 3,3 см мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | є |